Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Kolejka botaniczna

23 maja 2006

Gdyby nie ostatnia minuta meczu przy Traugutta i bramka Króla, radość sporej grupy Betonów byłaby większa.
Niedosyt pozostaje, bo dzięki jego trafieniu 59 spośród 115 typerów obstawiających wynik 2:0 pożegnało się z bonusami. Jeśli jednak ta bramka ma zadecydować o końcowym sukcesie naszej drużyny to chyba nikt nie będzie narzekał.

W efekcie w czubie tabeli nie zaszły wielkie zmiany. Nadal lideruje niezniszczalny Pycio systematycznie powiększając przewagę nad grupą pościgową.

Kolejkę 14 nazwaliśmy botaniczną ze względu na specyfikę najskuteczniejszych graczy.
Otóż największym dorobkiem punktowym w tym starciu mogą poszczycić się Burak i Trawa. Zdobyli oni solidarnie, jak przystało na numer kolejki, po 14 punktów.

A tymczasem kolejne typy przed Wami. Macie mało czasu, bo mecze odbędą się już w najbliższą środę. Tak więc szybka decyzja, parę kliknięć i chwila oddechu do przyszłego tygodnia.

Powodzenia.

Tabela Ligi BetONów
15. kolejka Ligi BetONów
(PiWoj / lechia.gda.pl) 23 maja 2006, 11:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025