Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Marcin Kaczmarek kończy pracę z Lechią

12 czerwca 2006

Po równo 750 dniach "Mały Bobo" kończy swoją przygodę z gdańską Lechią. Jego następca zostanie wybrany w ciągu najbliższych dni.
Dziś o godzinie 17:00 zebrał się zarząd Lechii, który miał ocenić pracę Marcina Kaczmarka w minionym sezonie. Sam trener również przedstawił swoją ocenę sezonu.

Ostatecznie członkowie zarządu zdecydowali, że Marcin Kaczmarek nie poprowadzi w nowym sezonie pierwszego zespołu Lechii.

Seniorzy Lechii wznawiają treningi 29 czerwca. Zarząd Lechii chce znaleźć nowego trenera tak szybko, jak będzie to możliwe.

Lechia Gdańsk była pierwszym klubem, w którym Marcin Kaczmarek pracował jako pierwszy trener. Ze swoim zespołem wywalczył dwa awanse, a także utrzymał beniaminka w II lidze.

Bilans pracy Kaczmarka w IV lidze to 5-1-0 (zwycięstwa - remisy - porażki). W III lidze wyniósł on: 21-3-6. W swoim pierwszym sezonie na szczeblu centralnym odniósł 11 zwycięstw, 12 razy remisował i 11 razy przegrywał.

Wśród potencjalnych następców "Małego Bobo" wymienia się między innymi Dariusza Wójtowicza, Jerzego Kruszczyńskiego oraz Bogusława Kaczmarka.

Kibice dywagują o zatrudnieniu byłego szkoleniowca Lecha Poznań - Czesława Michniewicza lub byłego opiekuna Widzewa Łódź - Stefana Majewskiego. Obie te opcje wydają się jednak mało realne. Pierwsza choćby z takiego powodu, że Czesław Michniewicz mieszka w Gdyni. Jak sam powiedział - nie chce pracować w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, gdzie ma zamiar osiąść w przyszłości na stałe.
(ks / lechia.gda.pl) 12 czerwca 2006, 18:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027