Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kalkowski: Skład może być zaskoczeniem

18 lipca 2006

- Nastroje są bojowe, ale wszystko okaże się w praniu - mówi półtora tygodnia przed startem ligi kapitan Lechii, Maciej Kalkowski.
- Przede wszystkim zobaczymy, jak zadziała w drugiej lidze nowy system, który chce wprowadzić trener Borkowski - zastanawia się piłkarz, który we wtorek kończy 32 lata.

- Myślę, że będzie to można zobaczyć. Jest to 4-4-2, gdzie gramy bardzo, bardzo blisko siebie - opisuje popularny "Kalka".

- Myślę, że zaskoczeniem w pierwszych kolejkach może być skład personalny - stwierdza Kalkowski. - Jest nas 22 i każdy z nas walczy o skład. Myślę, że trener będzie miał duży ból głowy, kogo wystawić w pierwszej kolejce.

Kapitan lechistów zabrał też głos w sprawie nowych piłkarzy, którzy będą grać w Lechii. - Długo z nami nie przebywali, ale myślę, że to są ciekawi chłopacy. Muszą udowodnić, że przyjechali tu powalczyć dla Lechii. Na treningach wyglądają bardzo dobrze, także sam jestem ciekaw, jak będzie to wygladało - mówi.

- Nie jestem spokojny o swoje miejsce, walczę o miejsce w zespole jak każdy i myślę, że moja forma idzie w górę. Na pewno tanio skóry nie sprzedam - zapowiada Maciej Kalkowski.

- Staram się dobrze przygotować, jak do każdego sezonu. Myślę, że teraz nie robimy wielu innych rzeczy, które robiliśmy wcześniej, a ja trenuję na sto procent i gram na sto procent - mówi kapitan gdańskiej "jedenastki".

- Jest to dla nas drugi rok w II lidze, wydaje mi się, że dużo cięższy, ale może i ciekawszy. Zobaczymy. Wszystko się okaże w praniu, ja jestem pełen optymizmu - deklaruje pomocnik biało-zielonych.
(ks / lechia.gda.pl) 18 lipca 2006, 07:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096