Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rezerwowi lechiści przegrali z Wierzycą Pelplin

18 lipca 2006

W rozgrywanym w Pelplinie sparingu Lechia przegrała z IV-ligową Wierzycą Pelplin, a na domiar złego kontuzji nabawił się Paweł Żuk.
Spotkanie zostało rozegrane zostało w wtorek o godzinie 17.00 w Pelplinie. Czwartoligowcy, w składzie których nie brakowało znanych nazwisk (Lizak, Pawłuszek, Buława, Rutkowski) okazali się lepsi od desygnowanej przez trenera Borkowskiego młodzieży.

Był to pechowy dzień dla biało-zielonych pod względem kontuzji. Najpierw w sparingu z Kaszubią Kościerzyna urazu nabawił się nowy nabytek gdańszczan, Paweł Buzała. W Pelplinie z kolei pech dopadł Pawła Żuka.

W Lechii wystąpiło pięciu zawodników rocznika 1989. Z doświadczonych graczy wybór padł na Sierpińskiego, Szulika, Szczepińskiego i Rusinka.


WIERZYCA PELPLIN - LECHIA GDAŃSK 1:0

LECHIA: Kubiński (46' Leszek) - Pietroń, Sierpiński, Wojtkiewicz, Żuk (10' Kośnikowski) - Galibarczyk (46' Ostęp), Szulik, Szczepiński, Rusinek - Hirsz, Dziengielewicz.
(mj / lechia.gda.pl) 18 lipca 2006, 23:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012