Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Piątek: Udowodnię, że to żaden przypadek

13 sierpnia 2006

- Cieszą trzy punkty, ale gra nie była najlepsza - powiedział po sobotnim spotkaniu pomocnik Lechii Gdańsk, Karol Piątek.
- Trzeba popracować nad grą obronną całego zespołu. Myślę, że jesteśmy na tyle doświadczonymi zawodnikami, że sobie z tym poradzimy i w następnych meczach też będziemy grali o zwycięstwo. Mam nadzieję, że będziemy wygrywali nie tylko u siebie, ale także na wyjazdach - mówił wychowanek biało-zielonych.

Karol Piątek zdobył bramkę zarówno dzisiaj, jak i w meczu z Zagłębiem Sosnowiec wiosną bieżącego roku. Obie padły w pierwszej minucie spotkań. Oba zespoły prowadził wtedy trener Krzysztof Tochel.

- Czy mam jakiś patent na zespoły trenera Tochela? Powiem tak: cieszę się, że strzelam bramki. Przykro mi, że akurat temu trenerowi, ale taki jest mój zawód. Będę się strał wykonywać go jak najlepiej. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach udowodnię, że te gole to nie był przypadek - stwierdził zdobywca bramki również w poprzednim meczu Lechii w Białymstoku.

- Dziś grałem na lewej obronie. Kiedyś już tam grałem, więc nie jest to nowa pozycja. Muszę się wywiązywać z zadań, jakie zalecił mi trener najlepiej jak potrafię. Wiem, że dzisiaj nie było za dobrze, ale myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Do zdrowia dojdą też wszyscy kontuzjowani i będziemy grali w optymalnym składzie - zakończył 24-letni pomocnik gdańskiego klubu.
(ks / lechia.gda.pl) 13 sierpnia 2006, 10:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.104