Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Buzała: Moją nominalną pozycją jest atak

13 sierpnia 2006

- Kibice dodali nam skrzydeł i dlatego zagraliśmy tak, jak zagraliśmy - powiedział nam debiutujący przy Traugutta 20-letni Paweł Buzała.
Piłkarz, który w trakcie przerwy letniej przyszedł do Lechii z poznańskiego Lecha, wyszedł do gry w pierwszym składzie na prawej stronie pomocy.

Gratulujemy trzech punktów. Pierwszy komplet Lechii w tym sezonie i pierwszy pana w Lechii.

- Zgadza się. Był to pierwszy mecz przed własną publicznością i pierwsze punkty. Cieszę się, że dołożyłem do tej wygranej swoją cegiełkę, a jako zespół cieszymy się ze zwycięstwa.

Jakie wrażenia z debiutu przed gdańską widownią?

- Zawsze wiedziałem, że publiczność na Lechii jest bardzo dobra, że dobrze się tutaj gra. Kibice są tłumnie zgromadzeni na stadionie, dodają nam skrzydeł i dlatego gramy tak, jak graliśmy dzisiaj.

A jak oceni pan swój występ?

- Na początku było trochę ciężko. Nie miałem w ogóle piłek na prawej stronie, a jak wiadomo, moją nominalną pozycją jest atak. Nie narzekam, że gram na prawej pomocy, bo występuję tam, gdzie trener mi poleci. W drugiej części gry było trochę lepiej, częściej włączałem się w akcje ofensywne. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Stawiacie sobie jakiś konkretny cel przed meczem z Górnikiem Polkowice?

- My chcemy wygrywać każde spotkanie. Nie stawiamy sobie żadnych innych celów. Chcemy zagrać dobrze, skutecznie i znów przywieźć punkty do Gdańska.
(ks / lechia.gda.pl) 13 sierpnia 2006, 11:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087