Gdańsk: sobota, 18 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

G. Król: Muszę strzelać i będę strzelał

13 sierpnia 2006

- Nie tylko Król nie strzela goli, ale też inni napastnicy - wypowiedział się dla lechia.gda.pl snajper gdańskiego zespołu, Grzegorz Król.
Trener Tomasz Borkowski trzeci kolejny raz obdarzył Grzegorza Króla zaufaniem wystawiając go w pierwszym składzie, ale napastnik znów nie zanotował pierwszej bramki w sezonie 2006/07.

Był to pana kolejny mecz bez gola. Co jest nie tak z tą skutecznością?

- Na pewno mnie też niepokoi nieskuteczność, ale cóż zrobić. Trzeba wygrywać mecze. Dzisiaj się udało, wyręczyli mnie koledzy. Mam nadzieję, że w następnym meczu ja coś strzelę i też wygramy. Teraz musimy patrzeć tylko na następne spotkanie i myśleć, aby je wygrać.

Był to pierwszy w tym sezonie mecz, w którym opuścił pan boisko przed czasem. Dokładnie po 65 minutach. Nie obawia się pan o swoje miejsce w składzie?

- Nie, nie obawiam się, bo czego miałbym się obawiać? Wygraliśmy mecz, graliśmy nie najpiękniej, ale co z tego? W Białymstoku graliśmy super spotkanie i wracaliśmy bez punktów. Dzisiaj mamy trzy "oczka" i najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Cieszymy się, że choć trochę zadowoliliśmy kibiców. O tej wygranej już jednak zapominamy. Od niedzieli rozpoczynamy akcję Polkowice.

- Proszę mi wierzyć, że nie tylko Król nie strzela bramek. W innych klubach również napastnicy nie strzelają goli po 3-4 mecze i tam nie ma jakiejś tragedii. Czuję, że w Gdańsku jest jakaś presja, ale od tego tu jestem, aby grać, strzelać i sobie z nią radzić. Jestem na tyle doświadczony, że muszę strzelać i będę strzelał. To jest kwestia jednego trafienia i później worek się rozwiąże - zapowiedział wychowanek gdańskiego klubu.
(ks / lechia.gda.pl) 13 sierpnia 2006, 12:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013