Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2026
AKTUALNOŚCI

Z karnetem na mecz z Pogonią

6 września 2006

Zarząd OSP Lechia Gdańsk postanowił, że kibice posiadający karnety na rundę jesienną nie będą musieli nabywać biletu na mecz z Pogonią Szczecin.

Mimo braku stosownej informacji na karnecie, abonament uprawnia do obejrzenia spotkania Pucharu Polski, które odbędzie się we wtorek, 19 września o 15:30.
(ks / lechia.pl) 6 września 2006, 11:42
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045