Z karnetem na mecz z Pogonią
6 września 2006
Zarząd OSP Lechia Gdańsk postanowił, że kibice posiadający karnety na rundę jesienną nie będą musieli nabywać biletu na mecz z Pogonią Szczecin.
Mimo braku stosownej informacji na karnecie, abonament uprawnia do obejrzenia spotkania Pucharu Polski, które odbędzie się we wtorek, 19 września o 15:30.
REKLAMA