Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Czajka: Egzamin został zaliczony

11 września 2006

Rezerwy pokonały Sporting Leźno, rehabilitując się za ubiegłotygodniową porażkę i poprawiając nastrój trenerowi Sebastianowi Czajce.
Gdy tydzień temu lechiści przegrali w Sopocie, szkoleniowiec rezerw nie mógł mieć i nie miał dobrego humoru. Na szczęście drugiej z rzędu wpadki nie było. Druga drużyna zwyciężyła zespół z Leźna 2:0.

- W mojej ocenie spotkanie ze Sportingiem Leźno należy zaliczyć jako bardzo dobre i to niekoniecznie pod kątem czysto sportowym - powiedział Sebastian Czajka. - Owszem to my prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy sytaucje bramkowe, byliśmy zespołem dojrzalszym i co najważniejsze zdobyliśmy dwie bramki dające nam komplet punktów.

- Dla mnie jednak najistotniejsze po zeszłotygodniowym "występie" w Sopocie było to, jak zawodnicy podejdą to kolejnej potyczki. Czy najważniejszą motywacją dla nich jest gra w piłkę nożną, obojętnie na jakim poziomie ligowym? Egzamin został zdany pozytywnie, czego dowodem trudność z wyróżnieniem najaktywniejszych, gdyż każdy zostawił na Załogowej wiele swojego serca i zdrowia - podsumował trener Lechii II.
(mj / lechia.gda.pl) 11 września 2006, 12:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060