Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: 3 x Lechia

15 września 2006

Pierwszy raz w historii Ligi BetONów, w jednym zestawieniu, pojawiają się aż trzy drużyny biało-zielonych występujące w rozgrywkach seniorów.
Oczywiście języczkiem uwagi jest "świeżutka" Lechia III występująca w klasie B.

W dotychczasowych meczach drużyna, w skład której wchodzą nie tylko zawodnicy marzący o karierze wielkich piłkarzy, odniosła dwa zwycięstwa i doznała jednej porażki.
Gdańszczanie aktualnie zajmują 4 miejsce w tabeli, a ich przeciwnik - Morena II Gdańsk jest tuż za nimi. Derby zapowiadają się zatem emocjonująco, a Wy spróbujcie pokusić się o prognozę ich wyniku.

Tradycyjnie w zestawieniu pojawia się potyczka pierwszej drużyny na szczeblu II ligi oraz mecze z udziałem naszych przyjaciół.

Wielką niewiadomą jest również wynik meczu w klasie okręgowej. Przeciwnik bardzo wymagający, jednak podopiecznym Sebastiana Czajki nie straszny żaden rywal.

Oby tym razem nasze drużyny zanotowały komplet zwycięstw a żniwa punktowe Betonów okazały się pokaźne.

Tabela Ligi BetONów
Typuj 8. kolejkę Ligi BetONów!
(PiWoj / lechia.gda.pl) 15 września 2006, 12:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.373