Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jedna przyjaźń, jedno radio!

13 października 2006

W poniedziałek ruszyło Radio Forza - internetowe radio dla wszystkich kibiców Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław i Wisły Kraków.
Pomysł tej oryginalnej inicjatywy zrodził się w głowach trzech kibiców z trzech zaprzyjaźnionych miast - Gdańska, Wrocławia i Krakowa. Doszli oni do wniosku, że w internecie nie ma oferty, która spełniałaby ich oczekiwania. Postanowili zakasać rękawy i uruchomić własne radio. Ramówka zawiera zarówno informacje na temat Lechii, Śląska i Wisły, jak również muzykę.

- W tej chwili mamy do zaoferowania "Podsumowanie piłkarskiego tygodnia", "Kibice to my" - sprawy bolące kibiców, takie jak różnica zdań między fanami, klubami i np. PZPN-em, a także "Na wesoło z boisk i stadionów", gdzie z humorem będziemy komentować wydarzenia tygodnia. Na przykład wpadkę komentatora, który ostatnio opowiadał, jak piękną bramkę dla Lechii w Legnicy strzelił Sławomir Kwiatkowski. Do tego w miarę możliwości dojdą transmisje z meczów naszych drużyn i inne atrakcje - mówią autorzy, czyli Gerry, Ibutti i Pawlo.

Radia można słuchać 24 godziny na dobę, wolny czas wypełniony zostanie muzyką. W tej chwili audycje tworzy trzech redaktorów oraz ośmiu komentatorów i DJ radiowych. Po więcej informacji na temat tego ciekawego przedsięwzięcia serdecznie zapraszamy do serwisu Radia Forza.

Radio Forza: www.radioforza.info
(mj / lechia.gda.pl) 13 października 2006, 19:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077