Gdańsk: sobota, 30 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nieobecni wracają

10 października 2006

Poprawia się sytuacja kadrowa Lechii Gdańsk przed sobotnim meczem z outsiderem rozgrywek ŁKS Łomża.
Jak poinformował czytelników "Dziennika Bałtyckiego" trener Tomasz Borkowski najbliżsi znalezienia się w meczowej "18" na kolejne drugoligowe spotkanie są: kapitan Lechii Maciej Kalkowski oraz obrońca Paweł Pęczak. Obaj wrócili już do treningów z drużyną z początkiem tygodnia.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ innych kontuzjowanych - Krzysztofa Brede i Marcina Szulika oraz kadrowicza Marcina Pietrowskiego.

- Krzysiek może zagrać w sobotę, ale nic na siłę. Jeśli do czwartku nie zacznie trenować na 100 procent to jeszcze tydzień odpocznie od grania. Z kolei Marcin jest osłabiony po chorobie. Dzisiaj ma wznowić treningi, ale zobaczymy czy tak się stanie - stwierdził szkoleniowiec biało-zielonych.

Marcin Pietrowski obecnie występuje w reprezentacji Polski do lat 18 na turnieju eliminacyjnym w Szwecji i jego występ w sobotę zależny jest od czasu spędzonego na szwedzkich boiskach.

- Marcin wraca w czwartek i zobaczymy jak będzie wyglądał pod względem fizycznym. Nie wiem w jakim wymiarze czasowym gra na tym turnieju. Na pewno nie zamierzam eksploatować tego młodego zawodnika. Jeśli wróci ze Szwecji zmęczony to dostanie wolne. Jeśli grał mało, to znajdzie się w kadrze na mecz z Łomżą - zakończył trener Borkowski.

Więcej o sytuacji kadrowej Lechii również w najnowszym Tygodniku lechia.gda.pl.
(hub / Dziennik Bałtycki) 10 października 2006, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051