Gdańsk: piątek, 23 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kontuzje Pawlaka i Wojciechowskiego

18 października 2006

W najbliższym meczu w Bydgoszczy lechiści nie wystąpią w najsilniejszym składzie. Urazów nabawili się dwaj środkowi pomocnicy.
Wydawało się, że największe problemy kadrowe gdańszczanie mają już za sobą, jednak pech nie opuszcza biało-zielonych. W sobotę do składu powrócili Maciej Kalkowski i Paweł Pęczak, lecz kłopoty zdrowotne dopadły Mariusza Pawlaka i Sławomira Wojciechowskiego.

- Występ tych dwóch ostatnich zawodników w Bydgoszcz jest wykluczony - wypowiedział się na łamach Dziennika Bałtyckiego Tomasz Kafarski. - Sławek i Mariusz mają naciągnięty albo naderwany mięsień dwugłowy. Jutro jadą na USG do Warszawy.

- Miejmy nadzieję, że najpóźniej na mecz z Ruchem w Chorzowie będą gotowi do gry. Najbliższe treningi wykreują ich zastępców. Pod uwagę będzie już brany Szulik. Jeśli chodzi o Krzyśka Brede to za wcześnie jeszcze na konkrety.

Tymczasem sztab szkoleniowy Lechii zajmuje się szczegółową analizą Zawiszy S.A, wcześniej znanego jako Kujawiak Włocławek.

- Mamy rozpracowanego Zawiszę od strony taktycznej. Nie widzieliśmy żadnego meczu bydgoszczan na żywo, ale oglądamy ich ostatnie występy na video. Na tej podstawie dobierzemy właściwy plan taktyczny. Pojedziemy do Bydgoszczy walczyć i podtrzymać naszą passę - zapowiedział asystent Tomasza Borkowskiego.
(mat / Dziennik Bałtycki) 18 października 2006, 17:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017