Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Czajka: Nie wyszlibyśmy na boisko

9 listopada 2006

Po meczu z Grunke Somonino trener rezerw narzekał na fatalne warunki, w jakich przyszło grać piątoligowcom.
Rezerwowi lechiści zremisowali na własnym boisku z Grunke 0:0, co nie pozwoliło im na zapewnienie sobie tytułu mistrzów jesieni. Będzie to możliwe dopiero w przypadku korzystnego wyniku w ostatnim spotkaniu - z Motławą Suchy Dąb.

- Zakończylismy występy na własnym boisku od pierwszej straty punktowej - podsumowuje trener Sebastian Czajka. - Z jednej strony przyjmuję to jako delikatny niesmak, z drugiej zaś strony cieszymy się, że mamy całe nogi, a niektórzy zawodnicy wyleczyli już odmrożenia. Warunki do gry były fatalne, ale i tak pokazaliśmy całkiem ciekawy kawałek futbolu, nieco tylko przysłonięty brakiem goli, na co ogromny wpływ miała dobrze zorganizowana obrona zespołu przyjezdnego, wspieranego "niezłym kozakiem" w bramce. To zapewne Maćkowi w dużym stopniu Grunke zawdzięcza, że jest na drugim miejscu pod kątem straconych bramek w lidze. Drugim rzecz jasna po Lechii...

- Sądzę, że gdyby trenerzy i zawodnicy obu ekip wiedzieli przed meczem o końcowym bezbramkowym wyniku spotkania, wcale nie wyszliby na boisko. Naprawdę nie widzę sensu gry na tego typu nawierzchni. Powoli zmierzamy do zakończenia pierwszej częśći rozgrywek i liczymy po meczu z Motławą Suchy Dąb na utrzymanie pozycji lidera po jesieni. Miejmy nadzieję, że Motława ugości nas na sucho - prognozuje szkoleniowiec Lechii II Gdańsk.
(mj / lechia.gda.pl) 9 listopada 2006, 11:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.085