Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piątek wyjedzie do Krakowa

30 listopada 2006

Ciągle nie wiadomo czy Karol Piątek nadal będzie reprezentował barwy Lechii. Jednocześnie działacze prowadzą rozmowy z innymi piłkarzami, którzy mogliby wzmocnić gdańszczan.
Okres wypożyczenia Piątka kończy się w tym roku. Lechiści wciąż czekają na decyzję Cracovii odnośnie transferu tego zawodnika. Wszystko zależy od trenera krakowian - Stefana Majewskiego, który chciałby bliżej przyjrzeć się pomocnikowi. Piątek najprawdopodobniej wystąpi w meczu Pucharu Ekstraklasy.

- Wyrazimy zgodę na kilkodniowy wyjazd piłkarza do Krakowa, bo chcemy mieć dobre kontakty z Cracovią. W końcu zależy nam na wykupieniu piłkarza - powiedział na łamach Dziennika Bałtyckiego trener biało-zielonych - Tomasz Borkowski.

- Karol cały czas podkreśla, że chce zostać w Lechii. Nie pali mu się do Krakowa, tym bardziej że ostatnio normalnie nie trenował z powodu kontuzji i do żadnej gry nie jest przygotowany - uspokaja "Borek".- Będzie jednak musiał pojechać i pokazać swoje umiejętności trenerowi Majewskiemu.

Równolegle trwają starania działaczy Lechii odnośnie wzmocnień personalnych drużyny. Jednym z kandydatów jest 29-letni napastnik Unii Janikowo - Krzysztof Kretkowski. W rundzie jesiennej zdobył on siedem bramek.

- Dzwonił do mnie menedżer Kretkowskiego. Na kontynuację rozmów umówiliśmy się na 10 grudnia. Zobaczymy co z tego wyniknie - mówi dyrektor gdańszczan, Błażej Jenek.- To dopiero pierwszy sezon Kretkowskiego na szczeblu centralnym, ale już zdążył pokazać się z dobrej strony.
(mat / Dziennik Bałtycki) 30 listopada 2006, 20:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032