Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Konkurs świąteczny rozstrzygnięty

14 stycznia 2007

Poznaj wyniki konkursu na świąteczny wiersz. Trzech autorów zostanie nagrodzonych kalendarzami Lechii na rok 2007 z dedykacją od wybranego przez siebie zawodnika.
W świątecznym numerze Tygodnika lechia.gda.pl ogłosiłem konkurs świąteczny polegający na układaniu wierszyków, z których wynikać będzie, czego oczekujecie w nadchodzącym roku od Waszego ulubionego zawodnika bądź trenera Lechii. Dodatkowym warunkiem było użycie w rymowance słowa "Mikołaj".

Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, a poziom nadesłanych propozycji odpowiadał aspiracjom kibiców gdańskiej Lechii: EKSTRAKLASA!

Kłopoty bogactwa sprawiły, że długo zastanawiałem się nad werdyktem. W sukurs przyszedł mi Dyrektor - Błażej Jenek, dodając do puli nagród dwa dodatkowe kalendarze. Zatem czas na ostateczny werdykt:

Zwycięzcą konkursu okazał się KURAK. Dwa równorzędne wyróżnienia przypadły w udziale poetom o nick'ach: ademco i spid.

Treść nagrodzonych wierszy znajdziesz tutaj.

Laureatom serdecznie gratuluję. Nagrodami są kalendarze klubowe na rok 2007 ze specjalną dedykacją od wybranego przez Was piłkarza. Treść proponowanej dedykacji proszę przesłać mailem, na adres redakcji (lechia@lechia.gda.pl). Pozostałym uczestnikom zabawy gratuluję odwagi i talentu. Jednocześnie zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Autor: animag
(osk / lechia.gda.pl) 14 stycznia 2007, 00:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044