Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sierpiński będzie szukał talentów

22 stycznia 2007

Robert Sierpiński, po niedawnym zakończeniu kariery piłkarza, znalazł nowe zajęcie. Będzie wyszukiwał dla Lechii utalentowanych piłkarzy z regionu.
"Sierpik" pracę rozpoczął już przed kilkoma dniami. Są już nawet jej pierwsze efekty. Po części z polecenia Sierpińskiego testowany w Lechii jest Aleksander Peta, o którym były piłkarz Lechii mówi: - To zawodnik rozwojowy, który z tygodnia na tydzień robi postępy. Tylko od niego zależy czy uda mu się przekonać trenera do tego, aby dać mu szansę w sparingu z Dyskobolią, na który pojedzie 18-20 osób.

Sierpiński będzie miał też za zadanie stworzyć siatkę skautów tak, aby móc obserwować w każdy weekend jak największą ilość spotkań zespołów z lig III-V.

Więcej o nowej roli i pracy Roberta Sierpińskiego w gdańskim klubie w przyszłym numerze Tygodnika lechia.gda.pl, który ukaże się 30 stycznia.
(ks / lechia.gda.pl) 22 stycznia 2007, 14:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040