Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tylko do środy tańsze bilety do Sosnowca

17 kwietnia 2007

Już 29 kwietnia Lechia zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Stowarzyszenie "Lechiści" zorganizowało pociąg specjalny.
Dla kibiców Lechii może to być jeden z najciekawszych meczów sezonu, zwłaszcza że obie drużyny rywalizują ze sobą o awans do ekstraklasy.

Dla fanów biało-zielonych Stowarzyszenie "Lechiści" organizuje specjalny pociąg, który zabierze kibiców z dworca Gdańsk Główny, a po meczu odwiezie z powrotem do Gdańska. W pociągu działać będą także dwa minibary, w których będzie można nabyć posiłki i napoje.

Jak informuje nas Stowarzyszenie "Lechiści":

Organizacja pociągu wymaga zgromadzenia środków z odpowiednim wyprzedzeniem, dlatego sprzedaż biletów na pociąg specjalny rozpoczęto już 12 kwietnia.

Aby zachęcić kibiców do wcześniejszego kupowania biletów, do 18 kwietnia włącznie będą one sprzedawane w promocyjnej cenie 60 zł. Każdy kto kupi bilet w pierwszych dniach sprzedaży będzie mógł dodatkowo za jego okazaniem kupić biały T-shirt Lechii w cenie 10 zł na stoisku Stowarzyszenia przed meczem ze Śląskiem Wrocław obok kas stadionu. Promocja dotyczy tylko pierwszych 50 osób. Po 18 kwietnia cena biletów wzrośnie do 70 złotych.

Dystrybucja biletów na pociąg specjalny będzie prowadzona przez klub w pakietach razem z biletem na stadion, którego cena jest stała i wynosi 10 zł. Bilety można nabywać od w Punkcie Obsługi Kibica (sklep Jako) przy Traugutta oraz w godzinach 20-21 w Hotelu ROKO na obiektach Lechii podczas dyżurów pełnionych codziennie przez członków Stowarzyszenia.
(mj / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2007, 12:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.119