Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Pewniak? Nie dziękuję!

17 kwietnia 2007

Ale się porobiło na polu walki najlepszych typerów świata, wprost nie do wiary!
Jeszcze takiej sytuacji w historii Ligi BetONów nie mieliśmy, żeby tylko dwa obstawione pewniaki nie zakończyły się zainkasowaniem minusowych punktów. Pikanterii dodaje fakt, że jeden z "pewnie" obstawiających przewidział najmniej prawdopodobny wynik kolejki, porażkę gdańszczan.

"Rekordowe" rezultaty były tym razem aż cztery, jednak dwa dokładnie trafione wyniki i miejsce w tabeli po kolejce 6., zadecydowały o zwycięstwie Wielkiego Brata. Zapraszamy po odbiór zaproszenia do kina ufundowanego przez Grupę Kinoplex, szczegóły na lechia@lechia.gda.pl.

W tabeli wielkich zmian nie było, bowiem kontratak i Ben, zajmujący wygodne miejsca na podium, po 5. kolejce zmienili jedynie kolejność.
Jedynym zaskoczeniem może być postawa wybitnego znawcy footballu o znamiennym nicku Laik, który po wielu tygodniach prób w końcu osiągnął szczyt.

Nie ma jednak co zazdrościć innym, tylko brać się do roboty, bo jak widać każda kolejka przynosi nieoczekiwane roszady.
Najbliższa szansa już jutro, kiedy to rozegranych zostanie aż sześć spotkań. Do zdobycia więc niespotykana ilość punktów.

Przed Wami, istnieje już możliwość typowania wyniku "meczu przyjaźni", który wraz z pozostałymi spotkaniami 8. kolejki Ligi BetONów odbędzie się w najbliższy weekend.
Powodzenia!

Typuj 7. kolejkę Ligi BetONów!
Typuj 8. kolejkę Ligi BetONów!
Aktualna tabela rozgrywki

Partnerem Ligi
BetONów jest KINOPLEX
(PiWoj / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2007, 16:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040