Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

0:0 ze Śląskiem - kolejna strata Lechii

21 kwietnia 2007

Piłkarze Lechii nie wygrali piątego meczu z rzędu. Szanse na awans topnieją z dnia na dzień.
Mecz ze Śląskiem okazał się kolejnym smutnym widowiskiem przy Traugutta. Po zwycięstwach nad Unią Janikowo i Jagiellonią Białystok kibice oczekiwali od piłkarzy kolejnych sukcesów. Ci jednak zawodzą.

Lechiści zremisowali bezbramkowo z Górnikiem Polkowice, a później przegrali z Odrą Opole. Gdyby Odra przyjechała do Gdańska ponownie, prawdopodobnie znów wywiozłaby komplet punktów. Słabszego Śląska nie było na to stać.

Biało-zielonych nie zdopingowała informacja o przyznaniu Polsce organizacji Mistrzostw Europy. Od tego czasu przegrali w Bytomiu, a w sobotę stracili kolejne punkty na własnym boisku.

Mecz wygrali tylko kibice, którzy licznie przybyli na stadion i stworzyli świetną, przyjazną atmosferę. Nie zabrakło donośnego dopingu i rac. Dla fanów z Wrocławia przygotowano darmowe posiłki.

Na boisku tymczasem działo się niewiele. Obie drużyny licytowały się głównie w ilości strat, sytuacji podbramkowych było niedużo. Mecz mógł co prawda rozstrzygnąć w pierwszej połowie Maciej Rogalski, ale pod bramką zabrakło mu zimnej krwi.

Trzeba odnotować, że bardzo dobrą partię rozgrywał bramkarz wrocławian, Radosław Janukiewicz, który przynajmniej raz cudem "wyciągnął" piłkę po strzale głową Cetnarowicza.

Kilkukrotnie blisko zdobycia bramki z rzutu wolnego był również Sławomir Wojciechowski. Jednak na gola "Wojciecha" zdobytego z rzutu wolnego w 2007 roku musimy jeszcze poczekać (w 2005 i 2006 roku trafił w ten sposób dokładnie po jednym razie).

Nie pomogły kolejne roszady zastosowane przez trenera Borkowskiego i posadzenie na ławce rezerwowych kapitana Macieja Kalkowskiego. Lechia bezbramkowo zremisowała ze Śląskiem i sen o pierwszej lidze znacząco się oddalił.


LECHIA GDAŃSK - ŚLĄSK WROCŁAW 0:0
(mj / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2007, 20:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.084