Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Żurek: Kibice mówili, że chcą remisu

21 kwietnia 2007

- Dopisali kibice, którzy stworzyli wspaniałą oprawę meczu. Sam poziom spotkania był różny - powiedział po bezbramkowym remisie z Lechią, trener Śląska, Jan Żurek.
- Lechia atakowała, miała wiele stałych fragmentów gry, których się obawialiśmy. Wiemy, jak w takich sytuacjach potrafi uderzyć piłkę Wojciechowski - stwierdził opiekun wrocławian.

- Co do mojego zespołu, to w drugiej połowie zagraliśmy trochę odważniej, ale nie mamy armat. Przez to napędziliśmy zbyt mało strachu obrońcom Lechii - przyznał szkoleniowiec sobotnich gości.

- Byliśmy przed meczem na spacerze nad morzem, spotkaliśmy kibiców, którzy powiedzieli, że chcieliby remisu. I wykrakali. Oni na pewno są zadowoleni z tego, że żadnej ze stron nie stała się krzywda - zakończył Jan Żurek.
(ks / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2007, 21:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.089