Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Cudów nie oczekiwałem

21 kwietnia 2007

- Woli walki i chęci odniesienia zwycięstwa mojemu zespołowi nie zabrakło - stwierdził po remisie ze Śląskiem Wrocław trener Lechii, Tomasz Borkowski.
- Trudno chwalić za ambicję i zaangażowanie, ale w naszej konkretnej sytuacji - przy braku pięciu podstawowych zawodników, którzy ciągnęli ten wózek, a nie mogli zagrać z powodu kontuzji i kartek - uważam, że dublerzy spisali się na miarę oczekiwań. Cudów od nich nie oczekiwałem i dziękuję piłkarzom za zaangażowanie - powiedział popularny "Borek".

- Zabrakło nam troszkę szczęścia i skuteczności. Byliśmy schowani za podwójną gardą, bo zdawaliśmy sobie sprawę z dużej siły zespołu Śląska. Mimo odległej pozycji w tabeli jest to mocna drużyna z nazwiskami - tłumaczył opiekun Lechii.

- Stworzyliśmy w sobotę więcej sytuacji niż w ostatnich dwóch spotkaniach. Razi jednak nieskuteczność. Nie lubię się usprawiedliwiać, ale po kolei jesteśmy wybijani z rytmu. A to kłopoty sercowe Cetnarowicza, a to plaga kontuzji, a to pauzowanie za żółte kartki - wyliczył Tomasz Borkowski.

- W każdym meczu gramy w innym ustawieniu i to z pewnością odbija się na drużynie i jej skuteczności. Nie zmienia to jednak faktu, że okazja Rogalskiego była stuprocentowa i bez dwóch zdań musi takie sytuacja kończyć bramką. Wtedy mecz ułożyłby się zupełnie inaczej - przyznał gdański szkoleniowiec.

- Chcieliśmy wygrać, nie wyszło. Trudno, jest jeszcze dziewięć spotkań do końca (trener wliczył również mecz z Zawiszą, za który lechiści dostaną 3 punkty walkowerem - przyp. red.). Spróbujemy zdobywać punkty w następnych meczach - zakończył Borkowski.
(ks / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2007, 21:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.109