Rezerwy Lechii nie zwalniają tempa

29 kwietnia 2007

W 22. kolejce rozgrywek piątej ligi kolejne zwycięstwo odniosła druga drużyna biało-zielonych.

Podopieczni trenera Sebastiana Czajki pewnie pokonali jednego z kandydatów do awansu - Radunię Stężyca 2:0. Obie bramki zdobył w drugiej połowie spotkania Łukasz Dziengielewicz. Było to szóste zwycięstwo rezerw na siedem rozegranych spotkań w rundzie wiosennej.

Pierwsza bramka padła w 55 minucie gry, po dokładnym dośrodkowaniu z lewej strony przez Macieja Osłowskiego do Łukasza Dziengielewicza, który z bliska nie miał problemu z pokonaniem bramkarza drużyny gości.

W 68 minucie spotkania ponowne znakomite dośrodkowanie z lewej strony boiska, tym razem od Mateusza Osewskiego, i ponownie Łukasz Dziengielewicz tym razem strzałem głową wpisuje się na listę strzelców. To jego siedemnasta i osiemnasta bramka w tegorocznych rozgrywkach piątej ligi.

W nadchodzącym tygodniu Lechia II rozegra dwa spotkania z drużynami z czołówki piątej ligi, bardzo istotne dla końcowego układu tabeli. W czwartek 3 maja wyjazdowe spotkanie w Sierakowicach z tamtejszym GKS, a w niedzielę 6 maja spotkanie u siebie z drużyną GTS Kolbudy.

LECHIA II GDAŃSK - RADUNIA STĘŻCYA 2:0 (0:0)
Ł. Dziengielewicz 55', 68'

LECHIA: Kubiński - Prokudo (60' Łuczak), Dampc, Sierpiński, Osłowski - Gacek, Duzowski, Sekuła (78' Siemaszko), Osewski - Lipiński (68' Gradowski), Dziengielewicz (86' Pacocha).
(hub / lechia.gda.pl) 29 kwietnia 2007, 14:03