Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejne dwie bramki Ł. Dziengielewicza w rezerwach

6 maja 2007

W spotkaniu na szczycie piątej ligi liderująca w tabeli Lechia II Gdańsk zremisowała z dotychczasowym wiceliderem GTS Kolbudy 2:2 (0:0).

Biało-zielonych po raz pierwszy na prowadzenie wyprowadził Łukasz Dziengielewicz, który w 55 minucie spotkania po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym przeciwnika umieścił piłkę w siatce rywala. Wyrównanie nastąpiło w 82 minucie gry, gdy napastnik Kolbud pokonał strzałem głową bramkarza Lechii - Łukasza Kubińskiego.

W 88 minucie spotkania ponownie Łukasz Dziengielewicz dał prowadzenie Lechii II. W doliczonym czasie gry ambitnie grająca drużyna z Kolbud wywalczyła rzut wolny przed polem karnym Lechii i zdobyła wyrównującą bramkę.

Po 24. kolejkach spotkań ligi okręgowej rezerwy Lechii prowadzą z przewagą jedenastu punktów nad drugą drużyną w tabeli - Grunke Somonino.

LECHIA II GDAŃSK - GTS KOLBUDY 2:2 (0:0)
Ł. Dziengielewicz 55' 88'

LECHIA II: Kubiński - Osłowski, Dampc, Sierpiński, Łożyński (Szafrański 68') - Gacek, Sekuła, Duzowski, Osewski - Hirsz (Siemaszko 56'), Dziengielewicz (Prokudo 89').
(hub / lechia.gda.pl) 6 maja 2007, 20:34