Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

"Lechiści" zapraszają w swoje szeregi

16 maja 2007

Stowarzyszenie "Lechiści" zaprasza osoby chcące aktywnie działać na rzecz Lechii i jej kibiców.
W nadesłanym do nas liście Stowarzyszenie informuje:

Działalność naszej grupy oparta jest na dobrowolnej pracy nad organizowaniem wyjazdów, turniejów piłkarskich, akcji charytatywnych i innych imprez dla kibiców. Zajmujemy się także produkcją i dystrybucją odzieży kibicowskiej. "Lechiści" prowadzą również amatorską działalność sportową, w tym sekcje piłki nożnej i bowlingową. Organizujemy także liczne imprezy integracyjne, redagujemy własną stronę internetową www.lechia.org.pl.

W najbliższym czasie uczestniczyć będziemy w tworzeniu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców i wraz z kibicami z całej Polski będziemy mogli wpływać na zmiany aktów prawnych dotyczących życia kibicowskiego. "Lechiści" planują również włączyć się do pomocy w organizacji meczów mistrzostw Europy Euro 2012.

Wszystkie podejmowane działania wymagają coraz lepszej organizacji i coraz liczniejszego grona ludzi aktywnych, nie pozostających obojętnymi wobec wizerunku kibiców Lechii.

Osoby, które zdecydują się na wstąpienie w poczet członków Stowarzyszenia, proszone są o kontakt drogą elektroniczną. W odpowiedzi mailem poinformujemy o dalszych krokach. info@lechia.org.pl
(mj / lechia.gda.pl) 16 maja 2007, 06:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056