Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Kalejdoskop

17 maja 2007

Na przestrzeni minionego tygodnia, kiedy to odbyły się dwie kolejki Ligi BetONów, miejsca graczy w tabeli zmieniały się jak w kalejdoskopie.
W kolejce jedenastej, zwycięzcą okazał się zdobywca 16 punktów jzawierski, który trafił dwa dokładne wyniki, w tym "pewniaka" w meczu bytomskim. O jego sukcesie zadecydowało wyższe miejsce w tabeli, ale gdyby malina obstawił wszystkie pięć meczów jego dorobek mógłby być pokaźniejszy niż 16 "oczek" i bilety ufundowane przez Grupę Kinoplex trafiłyby do niego.

Kolejka dwunasta to "wysyp" niezłych wyników i kolejne przetasowania w tabeli.

Tym razem najlepszym osiągnięciem była zdobycz 23 punktów, a jej autorem jest maruzi. Punktował on we wszystkich pięciu spotkaniach, dodatkowo zgarniając oczywiście maksymalny bonus.

Zarówno Zawier jak i Puzi proszeni są o kontakt z lechia@lechia.gda.pl w celu uzgodnienia terminu odbioru biletów do kina.

Z ciekawostek statystycznych tych rozdań można wspomnieć, że najpopularniejszymi wynikami były zwycięstwa w stosunku 2:0 - Pyr w przypadku starcia środowego i Biało-zielonych w niedzielę. Były to również najczęściej typowane "pewniaki" w obu kolejkach.

W tabeli nastąpił czas powrotów. Na fotel lidera ponownie awansował Cebula, który zgromadził już w sumie 97 punktów. O jedno oczko mniej ma Laik włączający się do walki o najwyższe laury po chwili słabości. Tuż za nim jest posiadający tyle samo punktów aram. Jednak jak zerkniecie na pierwszą dziesiątkę okaże się, że znajomych ksyw jest więcej.
To znak, że coraz bliżej do ostatecznego rozstrzygnięcia.

Zanim jednak ogłosimy nowego "Króla Betonów" przed Wami kolejne typowanie, chyba jeszcze trudniejsze od poprzednich.

Typuj 13. kolejkę Ligi BetONów!
Aktualna tabela rozgrywki

Partnerem Ligi
BetONów jest KINOPLEX
(PiWoj / lechia.gda.pl) 17 maja 2007, 09:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.187