Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Prześladuje nas fatum

20 maja 2007

Trener biało-zielonych uznał remis w mecze z Łomżą za sprawiedliwy wynik. Cieszył się, że drużyna nie straciła więcej bramek.
- Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Łomżanie mieli kilka sytuacji, my też. Moim zdaniem wynik meczu troszkę wypaczyło nierówne boisko. Był to mecz walki. Jedna i druga drużyna ma swoje cele i na pewno nie można żadnej ze stron odmówić ambicji - ocenił sobotni mecz na łamach Gazety Wyborczej szkoleniowiec Lechii.

- Mój zespół prześladuje jednak jakieś fatum. W piątek praktycznie przed wyjazdem wsiadając do autobusu wypadło mi dwóch prawych obrońców: Paweł Pęczak i Sebastian Fechner. Potem rozchorował się jeszcze kolejny podstawowy obrońca Jacek Manuszewski. W trakcie meczu kostkę skręcił Marcin Szulik. Zagraliśmy pierwszy raz w takim zestawieniu obrony i cieszę się, że nie straciliśmy więcej bramek - wyjaśnił przyczyny braku zwycięstwa w mecz z ŁKS-esem Tomasz Borkowski.
(kom / Gazeta Wyborcza) 20 maja 2007, 18:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021