Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pierwsze decyzje transferowe

12 czerwca 2007

Na środowej konferencji prasowej zostaną przedstawione pierwsze posunięcia odnośnie kadry biało-zielonych w przyszłym sezonie.
Wiadomo już, że Sebastian Fechner rozpocznie przyszły sezon w barwach innej drużyny. Ma zostać wypożyczony przynajmniej na rundę jesienną.

- Jesienią nie będę grał w Gdańsku -twierdzi na łamach Dziennika Bałtyckiego Fechner. - Mam iść na wypożyczenie do innego klubu, aby się ogrywać. Na razie była mowa o wypożyczeniu na pół roku. Teraz jadę do domu i muszę spokojnie wszystko przemyśleć. Jestem na pewno trochę rozczarowany taką decyzją, ale też staram się podejść do niej ze zrozumieniem.

Co ciekawe, tym doniesieniom zaprzecza drugi trener biało-zielonych Tomasz Kafarski. -Fechner odchodzi? To nie jest prawda - powiedział asystent Tomasz Borkowskiego.

Innymi, których najprawdopodobniej nie ujrzymy w przyszłym sezonie na stadionie przy ul. Traugutta są Sławomir Wojciechowski, Marcin Szulik i Paweł Żuk. Nie wiadomo jak się zakończy sprawa Damiana Trzebińskiego. Zawodnik ten był tylko wypożyczony z SMS Łódź. Obecnie trwają negocjacje co do kwoty transferu definitywnego.

- W piątek mam poznać ostateczną decyzję. Skończyło się moje wypożyczenie, a podobno cena za transfer definitywny jest zaporowa. Jeśli kluby nie dogadają się do końca tygodnia to będę musiał szukać sobie nowego klubu albo wrócić do Łodzi. Ja chcę jednak nadal grać w Lechii - wyznał Trzebiński

Nieoficjalnie wiadomo, że propozycje nowych kontraktów otrzymali Rafał Kosznik, Paweł Buzała i Marcin Szałęga. Ważną jeszcze przez rok umowę ma bramkarz Lechii, Mateusz Bąk

-Na rozmowy jestem umówiony w czwartek. Zagrałem kilka dobrych meczów i jest jakieś zainteresowanie moją osobą, ale ja mam jeszcze rok ważny kontrakt i z tego się cieszę - przyznał popularny "Bączek". - Zresztą moim marzeniem jest gra w ekstraklasie w barwach Lechii.

Wcześniej kontrakty przedłużyli kapitan zespołu, Maciej Kalkowski oraz Jacek Manuszewski.
(mat / Dziennik Bałtycki) 12 czerwca 2007, 23:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022