Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Zwara: W Lechii największy deficyt sukcesów

12 lipca 2007

- Historia Lechii to pewne cykle: najpierw rosną aspiracje, a kiedy osiągają szczyt, to kończą się klęską drużyny - mówi Piotr Zwara na konferencji prasowej Jacka Kurskiego.
Przedstawiamy wypowiedzi sekretarza okręgu PiS, radnego wojewódzkiego i zarazem kibica Lechii z czwartkowej konferencji prasowej Jacka Kurskiego.

Piotr Zwara:

- W chwili obecnej znajdujemy się w decydującym punkcie na sinusoidzie. Albo pójdziemy do przodu i rzeczywiście Lechia wróci do I ligi po wielu latach, albo znowu będziemy mieli do czynienia z "obsuwą".

- Aby sprostać ogromnym aspiracjom kibiców, w Lechię musi zaangażować się wielki biznes. Pokazują to przykłady innych miast w Polsce. Musi być ten jeden znaczący sponsor, bo angażowanie się w klub kilkudziesięciu małych przedsiębiorstw nie pozwala stworzyć budżetu klubu, który pozwoliłby na awans.

- Dodatkowo Gdańsk jest jednym z nielicznych miast w Polsce, które ma potencjał by na konkretny mecz przyszło 30 tys. ludzi. Spośród tych wszystkich miast to właśnie w Gdańsku jest największy deficyt sukcesów. To tu są największe niespełnione marzenia. To też sprawia, że to miejsce jest niezwykle atrakcyjne dla sponsora, który chce osiągnąć swoje cele marketingowe.

Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej Jacka Kurskiego!
(ks / lechia.gda.pl) 12 lipca 2007, 16:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029