Gdańsk: niedziela, 24 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Cenacewicz: Co daje Lotos środowisku? Nic

12 lipca 2007

- Jako pracownik Lotosu od 30 lat czuję się zawstydzony - powiedział o propozycji Jacka Kurskiego Andrzej Cenacewicz, przewodniczący NSZZ "Solidarność" w Grupie Lotos.
Przedstawiamy wypowiedzi przewodniczącego NSZZ "Solidarność" w Grupie Lotos z czwartkowej konferencji prasowej Jacka Kurskiego.

Andrzej Cenacewicz:

- Nie jestem w stanie zrozumieć postępowania obecnego zarządu w sprawie sponsorowania Lechii. Piłka nożna jest biznesem na całym świecie, dobrze zarządzane kluby piłkarskie przynoszą wspaniałe dochody. Nie widzę żadnego ryzyka - nawet biznesowego - w uruchomieniu takiego przedsięwzięcia w Gdańsku, bo to miasto zasługuje na dobrą piłkę.

- Mówimy, że mamy Lotos, ale co ta firma daje dla naszego środowiska? Nic. Wejście Lotosu w Lechię byłoby dobrym zintegrowaniem tej firmy ze społeczeństwem.

- Bardzo bym się cieszył, gdyby oferta Lechii została przez Orlen przyjęta, w przypadku braku odzewu ze strony Grupy Lotos.

Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej Jacka Kurskiego!
(ks / lechia.gda.pl) 12 lipca 2007, 16:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042