Gdańsk: sobota, 23 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Jenek: Nikt poważny nie zmienia nazwy klubu

12 lipca 2007

- Stoimy w takim punkcie odbudowy klubu, że potrzebne są większe fundusze, aby zrobić kolejny krok do przodu - mówi dyrektor Lechii Gdańsk, Błażej Jenek.
Przedstawiamy wypowiedzi dyrektora Lechii z czwartkowej konferencji prasowej Jacka Kurskiego.

Błażej Jenek:

- Chodzi głównie o awans do I ligi. Obecnie jesteśmy w stanie zbudować budżet taki, a nie inny. Niestety, odzew na oferty sponsoringu Lechii ze strony pomorskich firm jest taki, że jesteśmy zmuszeni wyjść z poszukiwaniem sponsorów poza nasz region. Zwrócimy się do największych polskich firm o wsparcie. Jedną z nich będzie na pewno PKN Orlen.

- Priorytetem jest dla nas znalezienie gdańskiej firmy, bo byłoby to dalsze podkreślenie związku Lechii z miastem i regionem. Jeśli to się nie uda, to będziemy robić wszystko, aby znaleźć taką firmę w kraju.

- Oferta dla wielkich firm jest gotowa i w ciągu dni zostanie wysłana do Orlenu. Należy ją jeszcze dostosować do danej specyfiki branżowej.

- Co do ewentualnej zmiany nazwy klubu. Jest to sprawa bardzo delikatna i na pewno żadna decyzja nie zapadnie bez konsultacji ze środowiskiem kibicowskim. Poza tym nigdzie w świecie, poważne firmy inwestując w klub z tradycjami, nie dążą do zmiany jego nazwy.

Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej Jacka Kurskiego!
(ks / lechia.gda.pl) 12 lipca 2007, 16:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014