Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Powinno być coraz lepiej

18 lipca 2007

W ostatnim dniu obozu, Lechia pokonała Wartę Poznań 2:1. Po meczu we Wronkach z trenerem Borkowskim rozmawiali wysłannicy naszego serwisu.
- Jesteśmy na etapie końcowym obozu w Wronkach, także zwycięstwo cieszy tym bardziej, że chłopacy są już mocno podmęczeni - powiedział Tomasz Borkowski.

- Zawodnicy byli myślami już gdzieś w domu, ale cieszę się, iż odbili oraz o to, że wszyscy mogli pograć. Pokazaliśmy, że potrafimy. Jednak z dnia na dzień, kiedy będziemy łapać świeżość, ta gra powinno być coraz lepsza - tłumaczy były zawodnik, a obecnie trener gdańskiego zespołu.

- Widać przede wszystkim, że musimy złapać świeżość, piłkarze mają w nogach ciężkie treningi i biegają "z odważnikami". Musimy popracować nad kontaktem z piłką oraz szybkością. Naprawdę można z optymizmem patrzeć na pierwsze mecze w sezonie -przekonuje szkoleniowiec.

- Wracamy do Gdańska i w piątek mamy już trening oraz sobotni sparing z Kaszubią w Kościerzynie - kończy popularny "Borek".
(pd / lechia.gda.pl) 18 lipca 2007, 23:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047