Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Rybski: Wyniki nie odzwierciedlały naszej gry

18 lipca 2007

W sparingu z drużyną Warty Poznań z dobrej strony pokazał się Andrzej Rybski, który strzelił bramkę na 1:1. Po meczu "Rybka" wypowiedział się dla lechia.gda.pl.
- Jest to mój pierwszy gol w barwach Lechii, wcześniej jednak zaliczyłem asystę w meczu z Lechem Poznań. Także wszystko idzie do przodu i to nas cieszy - powiedział Andrzej Rybski.

- Lubię grać indywidualnie, co prawda ostatnio byłem zmęczony, ale to normalny objaw obozowy - dodaje Rybski.

- Jest to już nasz drugi obóz przygotowawczy. We wtorek na przykład było bardzo ciężko. Po jednym dniu odpoczynku, czyli bez dwóch jednostek treningowych, czułem się dużo lepiej - podkreśla "Rybka".

- Widać, że w końcówce atakujemy z większą mocą, a na początku zdarzają się jakieś błędy, ale myślę, że jak złapiemy świeżość, to będzie lepiej. Ja na przykład jestem takim zawodnikiem, który odczuwa trudy treningu - wyjaśnia Rybski.

- Myślę, że z tego zwycięstwa w ostatnim dniu obozu możemy się cieszyć. W meczach wcześniejszych, które przegrywaliśmy, nasza gra nie wyglądała źle. Poprostu popełnialiśmy proste błędy. To jest gra drużynowa i takie błędy się zdarzają i trzeba to wkalkulować - powiedział były zawodnik m.in. ŁKS-u Łomża.

- Myślę że wyniki nie odzwierciedlały naszej gry. Zagraliśmy w środę kilka ładnych akcji, wygraliśmy i to jest dla nas najważniejsze - powiedział na koniec nowy nabytek Lechii.
(pd / lechia.gda.pl) 18 lipca 2007, 23:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.082