Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Na Lechię warto było

10 sierpnia 2007

Po weekendowych niespodziankach większość uczestników typowania w środę nadrobiło straty.
Tym razem obeszło się bez większych niespodzianek. Jedynym wyjątkiem jest porażka u siebie GKS Katowice ze Zniczem Pruszków, w co wierzyła wyłącznie garstka osób.

Zwycięstwo Lechii nad Piastem Gliwice w tak okazałej formie tym razem zaskoczyło Betonów, bo tylko 15 osób typowało równie wysoki wynik. Co ciekawe, aż 10 z nich postawiło "pewniaka" i zgarnęło dzięki temu komplet 10 punktów.

Jedną z tych osób był Davix, który dzięki temu uzyskał 20 punktów, największą w drugiej kolejce. Pozwoliło mu to awansować w tabeli na drugą pozycję.

Ale nie gorzej wypadł affon, nowy lider Ligi BetONów, który 10 punktów zyskał trafiając wynik Śląska Wrocław, a poza tym popisał się trafnym ustaleniem zwycięzców wszystkich spotkań środowej kolejki.

Jako trzeci o 20 oczek pokusił się ichman, który trafił nie tylko "pewniaka" Lechię, ale i dokładne rezultaty z Bielska-Białej oraz Lublina. Ponieważ jednak w pierwszej kolejce zdobył tylko 2 punkty, nie znalazł się póki co na podium.

Jednym słowem - warto było postawić na Lechię. Oby i tym razem było warto. Zapraszamy do typowania kolejki numer trzy.


Typuj 3. kolejkę Ligi BetONów!
Aktualna tabela Ligi BetONów
(mj / lechia.gda.pl) 10 sierpnia 2007, 11:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038