Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Rezerwy dały przykład

11 września 2007

Postawa rezerw napawa kibiców Lechii optymizmem przed czekającymi nas już za miesiąc drugoligowymi derbami.
Co prawda w sukces lechistów w tym spotkaniu wierzyło wielu (dwie osoby uparły się nawet na wynik... 20:0 dla Lechii), jednak rozmiary wygranej przerosły jakiekolwiek oczekiwania. 5:0 to piękny prognostyk przed prawdziwymi derbami, nawet jeśli Arka nie potraktowała tego meczu równie prestiżowo jak Biało-Zieloni. W końcu nie nasza strata.

Najważniejsza, drugoligowa drużyna odbudowuje zaufanie. Trzeciego zwycięstwa z rzędu na pół tysiąca typujących nie przewidziało zaledwie 11 osób i tylko one pozostały bez punktów. Żadna jednak nie odważyła się postawić "pewniaka" na niekorzystny dla gdańszczan rezultat, co najdobitniej pokazuje, jak duża jest wiara w skuteczny marsz w górę tabeli pod wodzą nowego trenera. Oby tak dalej!

W ubiegłej kolejce środowej najlepiej spisał się Lechista91, który zdobył w sumie 21 punktów, w tym aż 10 na wytypowaniu zwycięstwa Legii w Lubinie.

W kolejce weekendowej triumf odnotował tymczasem Nemezis. Przewidział remis 2:2 Portugalii z Polską, a także wygraną Lechii nad ŁKS Łomża. Dzięki temu sięgnął po 17 punktów.

W tabeli obaj zajmują jednak odległe pozycje. Rządzi natomiast Davix, który ma na koncie 73 punkty, jednak w ostatniej kolejce pokusił się o zaledwie sześć oczek.

No cóż, w tym tygodniu odrobina oddechu, ale do końca września nie ma co liczyć na zwolnienie tempa, bo kolejki będą odbywały się co trzy dni. Przetrwają najlepsi i najwytrwalsi. Na najbliższy weekend wybraliśmy dla was mecz Lechii III Gdańsk. Czy spisze się równie dobrze, jak jej dwie starsze siostry?


Aktualna tabela Ligi BetONów
Typuj 10. kolejkę Ligi BetONów!
(mj / lechia.gda.pl) 11 września 2007, 14:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034