Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Andruszczak: Strzelić jedną bramkę więcej

15 września 2007

W niedzielę o godz. 14:40 Lechia podejmie na własnym boisku beniaminka II ligi, Wartę Poznań. Przed meczem rozmawialiśmy z Arturem Andruszczakiem.
- Na pewno nastroje w zespole są bojowe, ponieważ jest to kolejny mecz, który musimy i chcemy wygrać. W zespole jest również duża koncentracja, bo jest to dla nas kolejne bardzo ważne spotkanie w tym sezonie - powiedział dla naszego serwisu Artur Andruszczak.

- Żeby wygrać, trzeba strzelić jedną bramkę więcej niż rywale. Z pewnością nie możemy sobie pozwolić na brak koncentracji - tłumaczy najlepszy strzelec Lechii.

- Trzeba uszanować przeciwnika i co najważniejsze - nie możemy ich zlekceważyć i pomyśleć sobie, że po dwóch wygranych meczach jesteśmy wielkim zespołem. Musimy grać swoje i wygrać - dodał "Andrut".

- Najważniejsze dla nas są trzy punkty i na tym powinniśmy się skoncentrować, aby je zdobywać - dodaje pomocnik zespołu z Gdańska.

- Musimy szukać okazji do zdobywania punktów, bo tylko to pozwoli nam myśleć o awansie do I ligi. Lepiej wygrać mecz 1:0 niż po pięknej grze stracić bramkę i punkty - zaznacza Andruszczak.

- Zespół z Poznania był obserwowany przez jednego z naszych wysłanników. Na pewno będziemy musieli uważać w szczególności na dwóch środkowych pomocników. Jednak to jest II liga i tutaj trzeba uważać na każdego zawodnika - podkreśla Andruszczak.
(pd / lechia.gda.pl) 15 września 2007, 17:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.161