Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łożyński: Najpierw walka, a później rozmowa

15 września 2007

Dla dwóch piłkarzy Lechii mecz z Wartą Poznań będzie wyjątkowy. Jednym z nich jest Dariusz Łożyński, który przez jeden sezon grał w poznańskim zespole.
- Nastroje przed tym meczem są bardzo bojowe, ponieważ jest to mecz, który musimy wygrać. Zrobimy wszystko, żeby tak się stało - powiedział dla lechia.gda.pl Dariusz Łozyński.

- Receptą na sukces będzie odpowiednia koncentracja i wykonywanie założeń taktycznych, jakie poda trener Kubicki - dodaje lewy obrońca Lechii.

- Styl w meczu z Łomżą na pewno nie był najlepszy, ale najważniejsze były trzy punkty. Myślę, że gdybyśmy wtedy strzelili więcej niż jedną bramkę, nasza gra wyglądałaby troszeczkę lepiej - zaznacza Łożyński.

- Warta Poznań to bardzo dobra drużyna. Ich mocną stroną są dośrodkowania, zwłaszcza z bocznych sektorów boiska. Będziemy musieli uważać na ich bocznych pomocników i obrońców, których będziemy musieli zneutralizować - zauważa wychowanek Amiki Wronki.

- Zarówno dla mnie, jak i dla Arkadiusza Miklosika, który jest wychowankiem tego klubu, będzie to wyjątkowy mecz. My jednak traktujemy go bardzo poważnie i na boisku nie będzie żadnych sentymentów - mówi popularny "Łyżwa".

- Po meczu na pewno spotkamy się i pogadamy z byłymi kolegami, ale na boisku będziemy walczyć dla swojej drużyny - zapewnia Łożyński.

- Okres spędzony w Poznaniu wspominam bardzo miło, ponieważ grało mi się tam bardzo dobrze. Zresztą wielu zawodników, z którymi grałem, pozostało nadal w Warcie - wspomina Łożyński.

- Nie koncentrujemy się na jednym czy drugim zawodniku, ale na całym zespole Warty Poznań. Chcemy z nimi wygrać za wszelką cenę - kończy Dariusz Łożyński.
(pd / lechia.gda.pl) 15 września 2007, 21:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076