Gdańsk: piątek, 18 października 2019

Na żywo: Koniec, derby bez bramek.

10 października 2007

O godz. 15:05 na stadionie przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku rozpoczął się mecz zaległej 1. kolejki II ligi, Lechia Gdańsk - Arka Gdynia.
1' - Rozpoczecie spotkania.
2' - Groznie ponad bramka strzelal Lawa.
12' - W pierwszych minutach gra toczy sie w srodku pola, grozny strzal Rogalskiego lapie bramkarz gosci.
22' - Rosnie przewaga Lechii, wciaz jednak 0:0.
45'+3' - Bialo-Zieloni nie potrafili udowodnic bramka swojej przewagi, koniec pierwszej polowy, 0:0.
46' - Druga polowa spotkania rozpoczeta.
57' - Kolejna szansa Lechii, pilki jednak nie opanowal Cetnarowicz.
75' - Gra wyrownala sie, zaden z zespolow nie potrafi jednak objac prowadzenia.
82' - Najlepszy strzal meczu oddal Rogalski, pilka wyszla jednak poza boisko po bocznej siatce bramki.
90'+3' - W kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym Arki, gdzie faulowany byl Rybski, sedzia odgwizdal spalonego. Koniec meczu.

LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 0:0

Lechia: Kapsa - Peczak, Wolakiewicz, Manuszewski [z.k.], Fechner - Andruszczak (40' Piatek, 88' Pietrowski), Kasperkiewicz, Speichler [z.k.], Rogalski - Rybski, Cetnarowicz (68' Buzala)

Relacja WAP - strona NIE odświeża się automatycznie!
(osk / lechia.gda.pl) 10 października 2007, 12:45

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.