Gdańsk: sobota, 30 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Radosław Michalski dyrektorem sportowym?

10 października 2007

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Radosław Michalski w ciągu kilku dni powinien zostać oficjalnie zatrudniony w roli dyrektora sportowego Lechii Gdańsk.
Wychowanek Polonii Gdańsk jest byłym reprezentantem Polski. W biało-czerwonych barwach wystąpił 28-krotnie. Pomocnik rozegrał również 201 spotkań i strzelił 30 goli w polskiej ekstraklasie (w barwach Widzewa i Legii). Przed sezonem 2005/06 wydawało się, że wróci do Gdańska i zagra w zespole Lechii - ówczesnego beniaminka zaplecza ekstraklasy - jednak w ostatniej chwili przystał na ofertę cypryjskiego Apollonu FC, gdzie spędził trzy rundy.

Po przygodzie na "Wyspie Afrodyty" zakończył piłkarską karierę, choć przez chwilę wydawało się, że będzie ją kontynuował w formie rekreacyjnej - grając w barwach V-ligowej Polonii Gdańsk.

Michalski od pewnego czasu jest obecny na każdym domowym spotkaniu Lechii, które ogląda w towarzystwie klubowego skauta - Roberta Sierpińskiego.
(ks / lechia.gda.pl) 10 października 2007, 22:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025