Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga BetONów: Po derbach kolejne derby

12 października 2007

Po wielu tygodniach niepodzielnego panowania, liderujący kleik spadł z pierwszej pozycji.
Lider przejechał się trochę na Lechii - obstawił bowiem derbowe zwycięstwo Biało-Zielonych, a tymczasem na boisku padł remis. Ponieważ w pozostałych spotkaniach uzbierał tylko 5 punktów, koniec końców dał się dogonić i przegonić.

Trudno powiedzieć, żeby nie zanosiło się na to od dłuższego czasu. Grupa pościgowa pozostawała cały czas w bliskim kontakcie z liderem i goniła, goniła... aż przegoniła. kleik wciąż ma duże szanse na wygraną, ale nie może osiągać niemal najgorszego wyniku w czołówce - a to miało miejsce teraz.

Nowym przodownikiem został piasek, którego sukces jest tym większy, że typował jedną kolejkę mniej niż pozostali gracze czołówki. Skromne 8 zdobytych punktów wystarczyło, żeby przeskoczyć kleika. Ciekawe, że LECHISTA HH zdobył tyle oczek, co były i aktualny lider razem wzięci, więc kto wie, czy właśnie jego czołówka nie powinna bać się najbardziej.

Najlepszy wynik kolejki osiągnął jacgor99 (19 punktów). Ważne jest to z tego punktu widzenia, że nie mówimy o graczu z nizin tabeli, ale ze ścisłej czołówki, dokładniej z 10. miejsca. Takie przypadki emocjonują w Lidze BetONów najbardziej.

Najbliższa kolejka będzie prawdziwym wyzwaniem, gdyż w zestawie, oprócz trzech meczów drugoligowych, aż dwa są z gatunku derbowych: Lechia-Bałtyk w czwartej lidze oraz Lechia-Polonia w Lidze Juniorów Młodszych. Jest więc szansa na kolejne zawirowania w tabeli.


Aktualna tabela Ligi BetONów
Typuj 16. kolejkę Ligi BetONów!
(mj / lechia.gda.pl) 12 października 2007, 08:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026