Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Derbowych pojedynków ciąg dalszy

13 października 2007

W najbliższą sobotę o godz. 15 Lechia będzie miała kolejną szansę udowodnić kto rządzi w Trójmieście. Tym razem spotkają się sekcje rugby.
W najbliższą sobotę w Gdańsku dojdzie do najbardziej emocjonującego spotkania tej rundy. Lechia Gdańsk będzie podejmowała na własnym boisku Arkę Gdynia. To derbowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00 na
stadionie przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Liderem tym razem jest Arka, ponieważ jest nieco wyżej notowana.

Lechia jednak nie zamierza łatwo sprzedać skóry. Jak zawsze będzie walczyła od samego początku, a o wyniku spotkania będzie można powiedzieć po 80 minutach. Lechiści słyną z zaciętości i woli walki, dlatego sobotni mecz będzie nadzwyczaj emocjonujący. Dla podopiecznych trenera Urbanowicza może to być mecz ostatniej szansy, jeśli jego drużyna chce walczyć o najwyższe trofeum.

Zapraszamy wszystkich kibiców, w których płynie biało-zielona krew. Gdańskie Lwy liczą na gromkie przybycie i głośny doping. Publiczność w Gdańsku pokazała, że potrafi się jednoczyć i porządnie dopingować, niech tym razem wszyscy spotkają się na meczu rugby.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DERBOWE SPOTKANIE


LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA
sobota godz. 15.00
(mat / lechia.gda.pl) 13 października 2007, 10:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013