Gdańsk: sobota, 31 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ze Śląskiem o fotel lidera

18 października 2007

Już w najbliższy piątek o godzinie 15.00, odbędzie się wyjątkowe spotkanie. Lechia Gdańsk zagra u siebie w meczu przyjaźni ze Śląskiem Wrocław.
Stawką spotkania pomiędzy tymi drużynami będzie pierwsze miejsce w tabeli II ligi. W poprzedniej kolejce zarówno gdańszczanie jak i wrocławianie wygrali swoje mecze.

Lechia wygrała na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 2:1. Spore wrażenie zrobiła ostatnia wygrana Śląska Wrocław. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza rozgromili Motor Lublin aż 10:1.

W tabeli II ligi Śląsk jest liderem. Piłkarze z Gdańska są na 4. miejscu, ale tracą tylko 2 punkty do pierwszego zespołu w tabeli.

Silnym punktem drużyny Śląska jest gra obronna. Wrocławianie stracili w rozgrywkach tylko 9 bramek.

Piłkarze z Gdańska szczególną uwagę będą musieli zwrócić na napastnika Przemysława Łudzińskiego oraz Krzysztofa Ulatowskiego. Groźnym zawodnikiem będzie także wypożyczony z Zagłębia Lubin Patryk Klofik.

W ekipie gospodarzy do składu wraca po pauzie za kartki, Jacek Manuszewski. W spotkaniu ze Śląskiem na pewno nie zagra Artur Andruszczak. Prawoskrzydłowy Lechii doznał kontuzji i prawdopodobnie będzie pauzował jeszcze trzy tygodnie.

Do gry nie będzie gotowy Dariusz Łożyński, który również jest kontuzjowany. Reszta zawodników będzie do dyspozycji trenera Kubickiego.

W zespole trenera Tarasiewicza zabraknie tylko kontuzjowanego czeskiego obrońcy Vladimira Capa. Pozostali są gotowi do gry w piątkowym meczu.

Przypomnijmy, że mecz Śląska z Lechią miał być rozegrany w niedzielę 21 października. Jednak ze względu na wybory parlamentarne, spotkanie w Gdańsku na ul. Traugutta 29 zostanie rozegrane 2 dni wcześniej.
(pd / lechia.gda.pl) 18 października 2007, 21:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056