Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Z Turem bez Cetnarowicza

9 listopada 2007

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 Lechia zagra na własnym boisku mecz z Turem Turek. W spotkaniu nie wystąpi Piotr Cetnarowicz, który pauzuje za kartki.
Mecz z Turem Turek będzie okazją dla Biało-Zielonych do zrewanżowania się za wyjazdową porażkę 0:2 w 2. kolejce II ligi.

W zespole z Gdańska nie obyło się bez kłopotów kadrowych. W niedzielnym meczu na pewno nie wystąpi pauzujący za kartki Piotr Cetnarowicz.

- Rozważam kilka wariantów. Być może do składu wróci Artur Andruszczak, wtedy do ataku przesunę Piotra Wiśniewskiego. Od pierwszej minuty może też wystąpić Paweł Buzała - powiedział dla Gazety Wyborczej trener Dariusz Kubicki.

W spotkaniu tym nie zagra również pauzujący za czerwoną kartkę w meczu z Arką Gdynia Paweł Kapsa.

Wobec absencji Kapsy i kontuzji Mateusza Bąka, w bramce Lechii w niedzielnym meczu zobaczymy Łukasza Kubińskiego.

Przypomnijmy, że 18-letni zawodnik zadebiutował w II lidze w poprzedniej kolejce w derbach Trójmiasta.

Niespodzianką będzie to, że rezerwowym golkiperem w niedzielnym spotkaniu będzie 38-letni trener bramkarzy, Dariusz Gładyś.

Do gry zdolni są już kontuzjowani ostatnio Jacek Manuszewski oraz Maciej Rogalski, co na pewno ucieszy zarówno kibiców jak i trenerów gdańskiej drużyny.
(pd / Gazeta Wyborcza) 9 listopada 2007, 21:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041