Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia Gdańsk szuka masażysty

15 listopada 2007

Drugoligowy zespół gdańskiej Lechii od kilku tygodni pozostaje bez masażysty.
Podczas kilku ostatnich meczów na ławce rezerwowych Biało-Zielonych znajdował się tylko jeden członek sztabu medycznego, Robert Dominiak. Dotychczasowy masażysta zespołu, Paweł Gołaszewski, z powodów osobistych zrezygnował z pracy.

- Co prawda Robert Dominiak tymczasowo może pełnić rolę masażysty, jednak docelowo chcemy mieć w klubie dwie osoby odpowiedzialne za odnowę biologiczną piłkarzy - powiedział dyrektor OSP Lechia, Błażej Jenek.

Klub rozpoczął już poszukiwania następcy Gołaszewskiego. Na oficjalnej stronie internetowej Lechii pojawiło się nawet ogłoszenie. Oto jego treść:

"OSP Lechia Gdańsk ogłasza konkurs na stanowisko masażysty drużyny seniorów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z klubem telefonicznie pod numerem (58) 345 68 71 lub pocztą elektroniczną na adres biuro@lechia.pl."
(mik / lechia.gda.pl) 15 listopada 2007, 11:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048