Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Popielarz: Na 99% mecz odbędzie się w Gdańsku

15 listopada 2007

- Nie ma obaw, że MOSiR nie przygotuje boiska do niedzielnego meczu Pucharu Polski z Wisłą Płock - uspokaja kierownik obiektów MOSiR przy ul. Traugutta, Mariusz Popielarz.
W środę PZPN podjął decyzję, że jeśli boisko w Gdańsku nie będzie nadawało się do gry, to mecz Lechii z Wisłą odbędzie się w Płocku. Zarządca stadionu przy Traugutta zapewnia jednak, że jest przygotowany niemal na każde warunki atmosferyczne.

- Poważny problem możemy mieć tylko wówczas, gdy śnieg spadnie w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy może być rzeczywiście za mało czasu na odpowienie odśnieżenie boiska. Na szczęście prognozy nie wskazują na to, by tak się stało - uspokaja Popielarz.

Popularny "Popi" zapewnił, że jeśli śnieg miałby pokryć murawę boiska wcześniej, to MOSiR jest przygotowany, by go odpowiednio wcześnie odgarnąć.

- Spokojnie. Nie ma możliwości, by MOSiR zaniedbał swoje obowiązki. Jesteśmy przygotowani do odśnieżania. Zakupiliśmy nawet 30 łopat, by w ostateczności poprosić nawet kibiców o pomoc w odgarnianiu śniegu. Nie sądzę jednak, by zaistniała taka konieczność - kończy Mariusz Popielarz.
(mik / lechia.gda.pl) 15 listopada 2007, 13:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032