Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Piątek: Walczę o pierwszy skład

12 stycznia 2008

Karol Piątek, po uciążliwej kontuzji, jaką musiał leczyć przez większość rundy jesiennej, jest już w pełni sił. W sobotę zagrał całą drugą połowę meczu z Bałtykiem.
- Z moim kolanem jest już wszystko w porządku. Po naderwaniu więzadeł pobocznych nie ma już śladu - powiedział po spotkaniu lewy obrońca Biało-Zielonych.

- Zarówno na zdrowie, jak i na kondycję nie mogę narzekać. W okresie roztrenowania po rundzie jesiennej nie próżnowałem. Bo praktyczne nie miałem po czym odpoczywać. Jesienią grałem przecież tyle, co nic - mówi Piątek.

- Jeśli chodzi o formę piłkarską, to moja na pewno jest daleka od ideału. Myślę jednak, że z treningu na trening piłka będzie się mnie coraz lepiej słuchała i skutecznie powalczę o miejsce w pierwszym składzie w rundzie wiosennej - zapowiada piłkarz.
(mik / lechia.gda.pl) 12 stycznia 2008, 15:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052