Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia rozpoczęła współpracę z fan-clubami

12 lutego 2008

Gdańska Lechia rozpoczęła działania mające na celu poszerzenie grona swoich kibiców spoza Trójmiasta.
Jednym z pierwszych efektów tego przedsięwzięcia jest stworzenie regulaminu funkcjonowania fan-klubów Lechii.

W klubie została też wyznaczona osoba odpowiedzialna za współpracę z kibicami i jej organizację. Będzie to Krzysztof Chmura z pionu organizacyjnego Lechii.

W rundzie wiosennej Lechia będzie organizowała nie tylko wyjazdy swoich kibiców na mecze wyjazdowe, ale również przyjazdy fan-klubów na mecze w Gdańsku.

- W pierwszej kolejności planujemy, aby w dzień meczu wyruszał autokar ze Starogardu oraz Chojnic - powiedział Maciej Turnowiecki. - Kibice przyjeżdżający w zorganizowany sposób na mecze w Gdańsku będą mogli liczyć na rabat oraz pierwszeństwo w zakupie wejściówek - dodał prezes Lechii.

Oprócz tego, wzorem ostatniej wizyty w Kętrzynie, Lechia planuje odwiedziny poszczególnych miast, w których mieszkają sympatycy Biało-Zielonych. W ich programie znajdzie się mecz pokazowy oraz spotkanie z kibicami.
(mik / lechia.gda.pl) 12 lutego 2008, 13:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014