Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Midzierski w Lechii? Nic pewnego.

12 lutego 2008

Wcale nie jest jeszcze pewne, czy Tomasz Midzierski przejdzie z pozańskiego Lecha do Lechii Gdańsk.
Kilka dni temu media poinformowały, że gdańscy działacze porozumieli się już zarówno z "Kolejorzem", jak i z samym piłkarzem. Transfer miał być już "klepnięty".

Jednak jak informuje dzisiejszy Fakt, ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Midzierski bowiem waha się, czy przenieść się nad morze.

- Na razie przebywam w Turcji na zgrupowaniu z Lechem. Wiem o propozycji Lechii i przyzwoleniu Franciszka Smudy na moje odejście do Gdańska. W środę wracamy z Kolejorzem do Polski i wtedy zapadną decyzje - powiedział gazecie piłkarz.

Jeśli Midzierski ostatecznie zdecyduje się na półroczne wypożyczenie do Lechii, już w piątek pojedzie z gdańskim zespołem... ponownie do Turcji. Nie jest jednak wykluczone, że piłkarz pozostanie w Poznaniu i będzie występował w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.

Przeszkodą może się bowiem okazać niższa pensja, jaką zaoferowała mu Lechia w porównaniu z pieniędzmi, jakie Midzierski zarabia w Lechu. A poznański klub nie chce przez pół roku pokrywać różnicy w wynagrodzeniach gracza.
(mik / Fakt) 12 lutego 2008, 17:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013