Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Brede: Czas na rehabilitację

14 marca 2008

Popularny "Heniek" odstawił już kule i zaczął rehabilitację. Jednakże nie zobaczymy go w tej rundzie.
Widać, że poruszasz się już o własnych siłach.

- Tak, parę dni temu kule zostały odstawione. Kolano jeszcze trochę boli ale da się chodzić, obrzęk jest coraz mniejszy.

Kiedy doszło do zabiegu?

- Operacja odbyła się dwa tygodnie temu. We czwartek trafiłem na sale operacyjną, w sobotę zostałem wypisany, a już od poniedziałku rozpocząłem rehabilitację.

Jak ona będzie przebiegać?

- Opiekuję się mną dr Ryszard Tafel i wszystko idzie bardzo dobrze. Kończymy usuwać płyny pooperacyjne i ćwiczę codziennie od czterech do pięciu godzin. Pracujemy nad wzmacnianiem mięśni. Chciałbym robić jak najwięcej, ale nie pozwalają mi się forsować. Za około czternaście tygodni powinienem trenować z piłką.

Jak długo to będzie wszystko trwało?

- Cała moja absencja potrwa około dwudziestu tygodni. Teraz już strasznie palę się do gry i jestem spokojniejszy, choć na początku nie był kolorowo. Mam jeszcze dwa lata ważny kontrakt, więc życie pokaże.
(lip / lechia.gda.pl) 14 marca 2008, 17:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056