Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Hirsz: Liczę, że zagram

14 marca 2008

Jednym z piłkarzy Lechii, którzy nie znaleźli się w kadrze meczowej na spotkanie z Piastem był Robert Hirsz. Czy tym razem zyska uznanie w oczach Dariusza Kubickiego?
19-letni napastnik Biało-Zielonych nie jest tego pewien.

- Ostatnio pobolewała mnie noga, dlatego nie trenowałem w czwartek. Nie wiem, czy trener się tym nie zasugeruje i czy znów nie pominie mnie przy ustalaniu kadry meczowej - mówi "Taczer".

Ale wszystko już jest w porządku z nogą? Jesteś gotowy do gry?

- Jak najbardziej. Jestem gotowy w stu procentach.

Właśnie, chyba byłeś mocno rozczarowany, że nie pojechałeś do Gliwic tydzień temu?

- Tak. Liczyłem na to, że znajdę się w kadrze zespołu na ten mecz. Jednak jeszcze bardziej, niż pominięciem mnie przy ustalaniu kadry meczowej, byłem rozczarowany tym, że trener nawet nie porozmawiał ze mną, dlaczego tak zadecydował. Po prostu ogłosił nazwiska tych, którzy nie jadą i na tym koniec.

Z Piastem twoi koledzy nie poradzili sobie. Jak będzie w meczu z Wisłą Płock?

- Musi być lepiej. Ciężko trenujemy i miejmy nadzieję, że ubiegłotygodniowa porażka było tylko wypadkiem przy pracy.

W sobotę zagracie po raz pierwszy przy Traugutta w blasku jupiterów. Czy to rzeczywiście wyzwala w piłkarzach dodatkową energię, czy jeśli już, to tylko w kibicach zasiadających na trybunach?

- Gra przy sztucznym oświetleniu zdecydowanie mobilizuje piłkarzy. Dzięki nim na stadionie jest lepsza atmosfera, a to dodatkowo dopinguje nas do większego wysiłku. Grałem już kilka razy przy zapalonych jupiterach, choćby w reprezentacjach juniorskich i wiem, że tak jest.
(mik / lechia.gda.pl) 14 marca 2008, 21:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049